הרשמה לניוזלטרצור קשר
ניוזלטר חדשנות - מאי 15
עלייתן של הקבוצות בפייסבוק - חלק א
הקבוצות הגדולות בישראל
עלייתן של הקבוצות בפייסבוק - הקבוצות הגדולות בישראל

זו הסיבה שעל מותגים הרוצים לקבל כיסוי מירבי לעקוב גם אחרי מה שנעשה בקבוצות הן הפתוחות והן הסגורות בפייסבוק גם אם זה נעשה באמצעים ידניים או חצי-אוטומטיים.

השלב הראשון הוא כמובן לאתר בצורה מובנת את אותן קבוצות שיכולות להיות רלוונטיות עבור המותג.

לאחרונה, ב-SpyTheNet פתחנו תהליך שמסייע לנו באיתור ודירוג של קבוצות פייסבוק על פי גודלן וקצב ההצטרפות/העזיבה מהן. תהליך זה מיפה כבר מעל ל-1,000 קבוצות ישראליות ובכל יום מצטרפות נוספות למעקב.

בחלק זה נציג את 18 קבוצות הפייסבוק הסגורות הגדולות בישראל ואת השינוי בגודלן מתחילת השבוע. (יתכנו מס' קבוצות שעדיין לא מופו). כמובן שעבור כל תחום עיסוק יש לבצע תת מיפוי שרלוונטי עבורו מתוך הדירוג הכולל.

בניוזלטר הבא בנושא זה נציג את 18 קבוצות הפייסבוק הסגורות שקצב גדילתן הינו הגבוה ביותר. אינדיקציה המרמזת על כך שהקבוצה פעילה ובמגמה חיובית של התרחבות.

ההאזנה והתגובה לשיח הגולשים ברשת הינה כבר תקופה חלק מארגז הכלים של מותגים בניהול המוניטין. בעבר השיח המשמעותי התנהל בפורומים השונים וכיום התמונה שונה. 

פייסבוק יחד עם הפרסומים שגולשים מעלים בדפים האישיים ובדפים מסחריים הציפה גם את קבוצות הפייסבוק. קבוצות אלו הינן למעשה הפורמט של פייסבוק לפורומים או קומונות שונות. קבוצות אלו באות בפורמט נגיש לצפייה לכל גולש (קבוצות פתוחות) ואלו שאינן נגישות לצפייה (קבוצות סגורות). ניתן כמובן להגיש בקשה להצטרף לכל קבוצה.

בתחומי עיסוק מסוימים כטכנולוגיה השיח המשמעותי עדיין מתנהל בפורומים אך בתחומי עיסוק אחרים כהורות וקמעונאות השיח המשמעותי כבר מזמן עבר לקבוצות ומגיע גם ל-60% מסך כל האזכורים.

דבר זה הביא למצב שמדידת המוניטין ברשת, איתור תלונות ומשברים ומחקרים מבוססי תוכן גולשים שאינם לקוחים בחשבון את הנעשה בקבוצות הופכים לחלקיים ביותר במקרים אלו.

75K חברים (98+)
79K חברים (60-)
317K חברים (231-)
68K חברים (חדש בדירוג)
55K חברים (93+)
61K חברים (106+)
37K חברים (חדש בדירוג)
38K חברים (759+)
30K חברים (חדש בדירוג)
23K חברים (120+)
24K חברים (84+)
25K חברים (75+)
Copyright 2015 SpyTheNet Unsubscribe